اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان:۱۰۰۰ روستای خوزستان از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان با اشاره به مشکلات روستای خوزستان در خصوص آب شرب پایدار گفت: یک هزار روستای این استان از آب شرب پایدار بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، محسن قمیشی اظهار کرد: این پروژه‌ها قبلاً از شهدای جهاد آب می‌گرفتند که طول پروژه آن ۳۰ کیلومتر خط انتقالی بوده و فرسودگی داشت.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان با بیان اینکه تأسیسات شهدای جهاد در بخش اسماعیلیه دچار مشکلاتی بود، تصریح کرد: ۴۲ روستا تحت پوشش این تأسیسات است و با توجه به اینکه‌ام الطمیر و سیف السادات در انتهای خط و در بخش مرکزی اهواز واقع بود دچار مشکلات آب به لحاظ کمی و کیفی شد.

وی ادامه داد: برای این پروژه ۶ کیلومتر خط انتقال از تأسیسات گروه ملی اجرا شد و آب پایدار با کیفیت انتقال پیدا کرد که مشکل جمعیت هفت هزار و ۵۰۰ نفر در این دو روستا حل شد؛ همچنین دیگر تأسیسات شهدای جهاد در خطوط انتقال و تأسیسات در حال اصلاح هستند.

قمیشی، پروژه دوم تعریف شده در منطقه را پروژه خط انتقال رامزیه و طاهریه دانست و تصریح کرد: این پروژه با چهارده کیلومتر خط انتقال دو تا سه روز آینده آغاز به کار خواهد کرد و پنج روستا را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان تأکید کرد: به مردم وعده می‌دهیم تا انتهای سال حدود هزار روستا در استان آب شرب پایدار داشته باشند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار