اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

او در همه چیز نمونه است…تحلیلی بر انتخاب دکتر احمد محمدی به عنوان مدیر نمونه ی صنعت نفت کشور

احمد محمدی

دکتر احمد محمدی در حالی به عنوان مدیر نمونه ی صنعت نفت کشور شناخته شد که ایشان به گواه کارنامه ی خود در مناطق نفتخیز جنوب در همه ی زمینه ها نمونه بوده است.
در زمینه ی مبارزه با فساد و دست های پشت پرده در مناطق نفتخیز جنوب عالی کار کرده و دست غارتگرانی را که با فرزندان و داماد ها و…نفت را به جولانگاه خود بدل کرده بودند را کوتاه نمود.
با آمدن احمد محمدی جوان و پاک تمام رانتخوارانی که سالها مناطق نفتخیز جنوب را به محلی برای لفت و لیس و استخدام فرزندان و ایل و تبار خود بدل کرده بودند وادار به عقب نشینی شده و البته با اتحادهای شبانه ی ننگین! توطئه های بسیار برای تضعیف جوان اول صنعت نفت نمودند اما با تدبیر و شجاعت او و نیز یاری و مدد خداوند متعال تمام توطئه ها تا به امروز خنثی گردیدند.
در بخش مدیریابی و مدیر سازی برای آینده نیز دکتر احمد محمدی با انتصاب مدیران تحصیل کرده و شاگرد اول ها و نخبگان علمی نشان داد که آمده است تا آینده ی نفت را از بعد مدیریت تضمین نماید کاری که هرگز مدیران قبلی مناطق انجام ندادند.
فراموش نکنیم که احمد محمدی مناطق نفتخیز را با خزانه ی خالی و بدترین زمان از لحاظ فروش نفت و درآمدهای نفتی تحویل گرفت و آن را به بهترین وجه ممکن اداره نمود.
و با اجرای پروژه ی سنگین جمع آوری گازهای همراه توان فنی و مدیریتی خود را به رخ همگان کشید و خدمت ویژه ی او به اقتصاد مملکت و عواید و منافع آن تا سالیان سال برای کشور ماندگار خواهد بود.
در بعد اجرای طرح عظیم ٢٨ مخزن نیز مناطق نفتخیز عالی عمل کرده است و در اوج تحریم ها پروژه ای چنین بزرگ و اشتغالزا را برای خوزستان و جنوب کشور راهبری کرده است.
رفتار و کردار احمد محمدی و احترام و اهتمام ویژه ی ایشان به نیروی انسانی ظرف مدت حضور نشان داده که وزیر نفت آگاهانه ترین انتخاب را در انتصاب ایشان به مدیرعاملی مناطق نفتخیز جنوب داشته است و امروز که دکتر احمد محمدی در میان مدیران مدعی در صنعت نفت به عنوان مدیر نمونه انتخاب شده است برگ زرین دیگری در تاریخ مناطق نفتخیز جنوب رقم خورده است که باعث ایجاد انگیزه ی مضاعف در کارکنان و نیز باعث افزایش توان و بهره وری سازمان گردیده است.
وزارت نفت با وجود مردانی پاکدست و دانش محور چون احمد محمدی آینده ای روشن را در انتظار نشسته است و قطعا آینده ی نفت با وجود چنین نخبگانی درخشان تَر از همیشه خواهد بود.

۷ بهمن ماه ۹۹/بابک طهماسبی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار