اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

افزایش ۴.۵ درصدی بهره‌وری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در سال ۱۴۰۱

رئیس مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نشست کمیته بهره‌وری از رشد ۴.۵ درصدی بهره‌وری این شرکت در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، محمدرضا آبیار در این نشست ضمن تشریح اهداف و فرآیند استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری و روند تغییرات شاخص‌های بهره‌وری طی سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۱ اظهار کرد: رشد بهره‌وری، تصادفی و اتفاقی نیست، بلکه حاصل برنامه‌ریزی هوشمندانه، نوآوری و تلاش به‌منظور افزایش منابع در اختیار است و برای تحقق این موضوع استفاده بهینه از منابع و سرمایه‌های فیزیکی به‌منظور رشد بهره‌وری و تعالی سازمانی اهمیتی بسزا دارد.

 

وی ضمن قدردانی از زحمات همه متولیان مرتبط با حوزه بهره‌وری، بر افزایش دوره‌های آموزشی و تمرکز بیشتر بر استمرار در اجرای بهبودهای کوچک و تدریجی تأکید کرد و افزود: با توجه به محاسبه‌های انجام‌شده در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ می‌توان با افتخار اعلام کرد تلاش‌های انجام‌شده در این دو سال مؤثر بوده و به رشد شاخص‌های بهره‌وری کل منجر شده است.

 

رئیس مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب وضع کلی این شرکت را در مقایسه با سال‌های پیش و با وجود تحریم‌ها، مثبت ارزیابی کرد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار