اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد:تخفیف ۱۰۰ درصدی به مشترکان کم مصرف برق در خوزستان

الگوی کم مصرفی

مشترکینی که الگوی کم مصرفی برق را رعایت کنند، مشمول ۱۰۰ درصد تخفیف می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: مشترکینی که الگوی کم مصرفی را در دوره اخیر رعایت کنند (در سه فصل اول سال تا ۴۰۰ کیلو وات ساعت ماهانه) و (فصل زمستان تا ۸۰ کیلو وات ساعت ماهانه) بهای برقشان مشمول ۱۰۰ درصد تخفیف می‌شوند.
علی خدری با بیان این که ۲۴ درصد از مشترکین در رده کم مصرف، ۴۸ درصد خوش مصرف و ۲۸درصد پر مصرف هستند، افزود: بخشی از مشترکین خوش مصرف ما (بین ۴۰۰ تا ۳۰۰۰ کیلو وات ماهانه) تنها با ده درصد صرفه جویی درمصرف از دسته‌ی خوش مصرف به کم مصرف وارد خواهند شد.
وی افزود: در این بخش ۳۹ هزار و ۵۸۵ مشترک این قابلیت را دارند.
خدری بااشاره به وجود ۵۱هزار و ۵۶ مشترک پر مصرف گفت : اگر این مشترکین نیز ۱۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند، از رده پر مصرف به خوش مصرف منتقل می‌شوند و از تعرفه برق مشترکین خوش مصرف بهره مند می‌شوند.
وی گفت: کسانی که در رده پرمصرف قرار بگیرند و الگوی خوش مصرفی را رعایت نکنند، هزینه برقشان بصورت پلکانی و با ۱۶ درصد افزایش مواجه خواهد شد.
خدری بااشاره به وجود ۵۱هزار و ۵۶ مشترک پر مصرف گفت : اگر این مشترکین نیز ۱۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند، از رده پر مصرف به خوش مصرف منتقل می‌شوند و از تعرفه برق مشترکین خوش مصرف بهره مند می‌شوند.وی گفت: کسانی که در رده پرمصرف قرار بگیرند و الگوی خوش مصرفی را رعایت نکنند، هزینه برقشان بصورت پلکانی و با ۱۶ درصد افزایش مواجه خواهد شد.خدری بااشاره به وجود ۵۱هزار و ۵۶ مشترک پر مصرف گفت : اگر این مشترکین نیز ۱۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند، از رده پر مصرف به خوش مصرف منتقل می‌شوند و از تعرفه برق مشترکین خوش مصرف بهره مند می‌شوند.وی گفت: کسانی که در رده پرمصرف قرار بگیرند و الگوی خوش مصرفی را رعایت نکنند، هزینه برقشان بصورت پلکانی و با ۱۶ درصد افزایش مواجه خواهد شد.
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار