اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

در احکامی جداگانه؛۶ انتصاب جدید از سوی استاندار خوزستان انجام شد

انتصاب

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، غلامرضا شریعتی در احکامی جداگانه چهار انتصاب جدید را در استانداری انجام داد. در همین راستا استاندار خوزستان در احکامی یعقوب شلیش پور را به عنوان مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری و حسین کیانی را به عنوان سرپرست معاونت امور آسیب ها و مسایل اجتماعی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان منصوب کرد.

همچنین غلامرضا شریعتی در حکمی فاطمه موذنی را به عنوان معاون اجرایی اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری منصوب کرد.

موذنی از کارشناسان با سابقه اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و نیروهای وزارت کشور است.

استاندار خوزستان در حکمی دیگر نیز آرش قنبری را به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان منصوب کرد. قنبری پیش از این فرماندار رامهرمز بود.

همچنین استاندار خوزستان در احکامی جداگانه ابوالقاسم براتی را به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی کارون و محسن البرزی را به عنوان سرپرست بخشداری سلطان آباد رامهرمز منصوب کرد.

استاندار خوزستان در حکمی دیگر نیز آرش قنبری را به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان منصوب کرد. قنبری پیش از این فرماندار رامهرمز بود.همچنین استاندار خوزستان در احکامی جداگانه ابوالقاسم براتی را به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی کارون و محسن البرزی را به عنوان سرپرست بخشداری سلطان آباد رامهرمز منصوب کرد.استاندار خوزستان در حکمی دیگر نیز آرش قنبری را به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان منصوب کرد. قنبری پیش از این فرماندار رامهرمز بود.همچنین استاندار خوزستان در احکامی جداگانه ابوالقاسم براتی را به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی کارون و محسن البرزی را به عنوان سرپرست بخشداری سلطان آباد رامهرمز منصوباستاندار خوزستان در حکمی دیگر نیز آرش قنبری را به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان منصوب کرد. قنبری پیش از این فرماندار رامهرمز بود.همچنین استاندار خوزستان در احکامی جداگانه ابوالقاسم براتی را به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی کارون و محسن البرزی را به عنوان سرپرست بخشداری سلطان آباد رامهرمز منصوب

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار