اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

تاکید شهردار اهواز بر لزوم اجرا و اتمام پروژه های استقبال از بهار در موعد مقرر

بهسازی سیمای شهری

شهردار اهواز از برنامه ریزی برای زیباسازی وبهسازی سیمای شهری در راستای استقبال از بهار ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، جلسه ستاد نوروزی شهرداری اهواز امروز با حضور موسی شاعری شهردار اهواز، مشاور و مدیر کل حوزه دفتر شهردار و معاونین، مدیران مناطق و روسای برخی سازمان ها در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.

در این جلسه که ۵ساعت به طول انجامید، روند پیشرفت پروژه های استقبال از بهار مورد بررسی قرار گرفت.

شاعری شهردار اهواز در این جلسه بر ترمیم آسفالت و لکه گیری آسفالت معابر اصلی، بهسازی و روشنایی پارکها و زیباسازی و بهسازی سیمای شهر در راستای استقبال از بهار ۱۴۰۰ تاکید کرد.

وی با اشاره بر لزوم خط کشی معابر عابر پیاده و رنگ آمیزی جداول سطح شهر، نصب کلیه علائم ترافیکی، تابلوهای انتظار و تابلوهای مسیر را از اقدامات ضروری در جهت رفاه حال شهروندان برشمرد.

شهردار اهواز همچنین نصب و نوسازی مبلمان پارکی، راه اندازی آبنماهای سطح شهر،نصب آثار حجمی، جدولگذاری و کف پوش گذاری معابر اصلی شهر را به‌مناسبت استقبال از نوروز به مجموعه مدیریت شهری یادآور شد.

شاعری خطاب به معاونین و مدیران مناطق گفت: با توجه به فرارسیدن پایان سال و شروع سال نو باید در خصوص گلکاری و درختکاری فضاهای سطح شهر به شیوه ای نوین عمل کنیم و شهری متفاوت را برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنیم.

وی در پایان بر لزوم اجرا و اتمام پروژه های استقبال از بهار با عنوان “برنامه های ۲۸ گانه ” تاکید کرد.

شاعری خطاب به معاونین و مدیران مناطق گفت: با توجه به فرارسیدن پایان سال و شروع سال نو باید در خصوص گلکاری و درختکاری فضاهای سطح شهر به شیوه ای نوین عمل کنیم و شهری متفاوت را برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنیم.شاعری خطاب به معاونین و مدیران مناطق گفت: با توجه به فرارسیدن پایان سال و شروع سال نو باید در خصوص گلکاری و درختکاری فضاهای سطح شهر به شیوه ای نوین عمل کنیم و شهری متفاوت را برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنیم.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار