اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد:افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۸۴ پروژه برق‌رسانی در دهه فجر

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در آستانه چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۱۸۴ پروژه را با اعتباری حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار بهره‌برداری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، علی خدری با بیان اینکه ۱۸۴ پروژه با اعتبار حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در دهه فجر امسال بهره‌برداری می‌شود، اظهار کرد: ۱۴۳ پروژه بهره‌برداری و ۴۱ پروژه کلنگ‌زنی می‌شود که این پروژه‌ها شامل کاهش تلفات، اصلاح و بهینه سازی برق شهری و روستایی، مسکن مهر، نیرورسانی و برق‌رسانی به روستاهای فاقد برق، توسعه و اصلاح روشنایی معابر و فیدر خروجی و قدرت مانور است.

وی افزود: حجم پروژه‌های اجرا شده شامل ۱۴۳ هزار و ۸۸۵ متر شبکه فشار متوسط، ۱۷۳ هزار و ۲۵۰ متر شبکه فشار ضعیف، ۲۸۸ دستگاه ترانسفورماتور و ۲ هزار و ۴۶۹ دستگاه چراغ روشنایی است.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه آمار پروژه‌های اجرایی از ابتدای سال جاری تا دهه مبارک فجر را ۶۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:توزیع برق مطمئن و پایدار، با رویکرد اقتصادی و مشتری مداری، گامی در جهت ذخیره منابع برای نسل‌های آینده است که از رسالت‌های اصلی این شرکت محسوب می‌شود و از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون هم راستا با سایر شرکت‌های برق کشور مسیر رشد و ترقی خود را سپری کرده است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار