اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز خبر داد:آمادگی تولید برق برای پیک تابستان در نیروگاه رامین اهواز

تولید برق

واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۲ نیروگاه رامین اهواز به منظور انجام تعمیرات میان دوره‌ای و آمادگی برای تولید برق در پیک تابستان از مدار خارج شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز با اشاره به خروج واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۲ این نیروگاه گفت: این واحد به منظور حفظ و تقویت واحد‌های تولید برق نیروگاه ، تولید مستمر و پایدار انرژی و تامین برق مورد نیاز مردم به ویژه در فصل تابستان از مدار خارج شده است.
خلیل محمدی افزود: این واحد نیروگاهی از پارسال تاکنون به دلیل بروز ویبره در یاتاقان ۲ روتور توربین ip و یاتاقان ۵ روتور توربین LP دچار محدودیت‌های تولید برق شده بود که با تکیه بر دانش متخصصان داخلی پروژه تعمیرات میان دوره‌ای این واحد اجرا شد .

وی همچنین رفع رسوب زدایی و اسیدشویی کندانسور و رفع محدودیت‌های ایجاد شده ناشی از افزایش خلاء در این واحد، رفع مشکلات فنی ترانسفورماتور و تجهیزات الکتریکی، سرویس‌های دوره‌ای تجهیزات ابزاردقیقی و رفع نشتی بویلر این واحد نیروگاهی را از دیگر محور‌های این عملیات برشمرد.

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز اظهار داشت: با اجرای دقیق و اتمام به موقع این عملیات طی ایام پیش رو شاهد راه اندازی مجدد این واحد و ارتقای سطح تولید نیروگاه رامین بوده تا با آمادگی مطلوب تری به استقبال تابستان پیش رو و پیک مصرف برق برویم.

نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور و خدمت رسانی به مردم ایفاء می‌کند.
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار