اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران به شرکت فولاد خوزستان رسید

جایزه ملی مدیریت مالی

در یازدهمین همایش مدیریت مالی ایران، شرکت فولاد خوزستان موفق به دریافت تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور جمعی از مسئولان کشوری، مدیران شرکت‌‌ها و اساتید دانشگاه در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برگزار شد.

در ابتدای این همایش مجید قاسمی، رئیس انجمن مدیریت مالی ایران با اشاره به اهمیت پرداختن به اقتصاد مقاوتی اظهار داشت: خوشحال هستیم شکل‌گیری انجمن مدیریت مالی ایران را در سال جاری اعلام کنیم. اقتصاد مقاومتی بر اساس شعور ملی شکل گرفته و برای رسیدن به نقطه عطف، باید دست به دست هم دهیم.
وی افزود: سیاست‌‌های اقتصاد مقاومتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری و از سوی صاحب‌ نظران تعیین شده است. اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در بستر تلاش و همت مدیران عالی و اجرایی امکان‌‌پذیر است.
رئیس انجمن مدیریت مالی ایران بیان کرد: مبحث مالی مهم‌‌ترین بخش اقتصاد مقاومتی را شکل می‎‌دهد. اصلاح و تقویت نظام پولی و مالی کشور از مهم‌‌ترین اهداف اقتصاد مقاومتی است. این ساختار باید به سمت تقویت و حمایت بخش واقعی اقتصاد حرکت کند.
در ادامه این مراسم محمدرضا انواری، دبیر انجمن مدیریت مالی ایران، سال جاری را یکی از سخت‌‌ترین سال‌های اقتصاد کشور دانست و عنوان کرد: در سال ۱۳۹۹ به واسطه‌ تشدید تحریم ‎‌‌ای ظالمانه، در کنار همه‌گیری ویروس کرونا، صدمات بسیاری به بخش‌های مختلف کشور به ویژه بخش مالی وارد شد.
وی اضافه کرد: حضور داوطلبانه مدیران مالی در این همایش نشان از درک بالای فکری و شفافیت مالی سازمان مربوطه است.
همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران که از سال ۱۳۸۹ هرساله برگزار می‌‌شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌‌ها و سازمان‌‌های شرکت‌کننده است. حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌‌ها و سازمان‌ ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌‌ها و سازمان‌های برتر مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی ازجمله اهداف برگزاری این همایش به شمار می‌رود.
گفتنی است، در پایان این مراسم تندیس سیمین یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران به خانم هدایت‌پور، مدیر حسابرسی داخلی به نمایندگی از شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.
این شرکت در دهمین دوره همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب تندیس بلورین شده بود.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار