اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون عنوان کرد:عملکرد مثبت نفت و گاز مارون در صیانت از هوای پاک

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون عملکرد این شرکت را در صیانت از هوای پاک مثبت ارزیابی کرد و گفت: هشت هزار اصله نهال برای شهرهای رامشیر و رامهرمز علاوه بر بخش‌های غیزانیه و مشراگه تأمین شده است.

به گزارش  پایگاه خبری گفتمان نیوز، حمید کاویان با اشاره به اینکه این شرکت از پارسال تاکنون بیش از ۲۰ هزار اصله نهال را به مناطق همجوار تأسیسات اهدا کرد، افزود: تأمین نهال و درختکاری از مهمترین اقدام‌های ما در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی است و خوشبختانه موفق شدیم به مناسبت هفته ملی هوای پاک هشت هزار اصله نهال دیگر را نیز به مردم این مناطق تقدیم کنیم.

وی اظهار کرد: مهمترین و تأثیرگذارترین اقدام اخیر شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون اجرای طرح جمع‌آوری گازهای مشعل بود که تاکنون سبب جمع‌آوری بیش از ۹۰ درصد آنها شده است و تا سه سال آینده، گازسوزی در گستره شرکت نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون تصریح کرد: در سال‌جاری پایش و اندازه‌گیری آلاینده‌های محیط زیستی در بخش هوا (اگزاست توربین‌ها، پیش گرمکن‌ها و غیره) از سوی آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست استان خوزستان انجام شد که با توجه به اقدام‌های پیشگیرانه شرکت در این حوزه، نتایج آزمایش‌ها مثبت و رضایت‌بخش ارزیابی شد.

کاویان بهسازی ناوگان خودرویی برای به‌حداقل رساندن آلاینده‌های هوا را نیز اقدامی خوب دانست و  گفت: با انجام معاینات فنی منظم خودروها (هر ۳۰ هزار کیلومتر)، استفاده از خودروهای مدل بالا دارای سیستم کاتالیزور و افزودن تعدادی خودروی پیکاپ جدید به ناوگان ترابری شرکت، میزان آلاینده‌های خودرویی نیز به‌صورت قابل‌توجهی کاهش یافت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار