اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه بین المللی نفت

علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در غرفه این شرکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز؛ علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در غرفه این شرکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور پیدا کرد.

انعقاد چندین قرارداد از جمله انعقاد سه قرارداد تولید بار اول، پنج قرارداد خرید مدیریت تدارکات و امور کالا، هفت قرارداد با وزارت دفاع، قرارداد همکاری با جهاد دانشگاهی، رونمایی از نرم افزار یکپارچه مهندسی بهره برداری (مدیریت امور فنی) و همچنین برگزاری نشست خبری از جمله برنامه های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است.

 

بنا به این گزارش، در این نمایشگاه یک هزار و ۵۰۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان شامل، روسیه، چین، بلاروس، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هند امارات، عمان و ترکیه حضور دارند؛ حضور شرکت های خارجی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد و شرکت های داخلی نیز ۳۵ درصد افزایش داشته است.

 

در این نمایشگاه شرکت های مختلف از جمله شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی، معاونت های وزارت نفت، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها، پراکت های علم و فناوری، استارتاپ ها، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و صنایع مرتبط، شرکت ملی گاز و صنایع مرتبط، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و صنایع مرتبط، اعضای اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی (OPEX)، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران و همچنین انجمن های تخصصی نفت حضور دارند.

 

بنا به اعلام وزیر نفت شعار نمایشگاه امسال «صنعت نفت؛ تولید فناورانه و مصرف بهینه» با الهام از سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهوری و همسو با مهم‌ترین مسائل و اولویت‌های صنعت نفت انتخاب شده است.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بیش از ۷۵ درصد تولید نفت کشور و ۱۵ درصد از تولید گاز را بر عهده دارد؛ بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و ۳۰ اردیبهشت ماه به کار خود پایان می دهد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار