بازگشت امید با نطق طوفانی فرزند دلسوز مسجدسلیمان در مجلس

دکتر علیرضا ورناصری

دکتر علیرضا ورناصری

نطق طوفانی و دلسوزانه ی فرزند رشید مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی غوغا کرد و امید را به اردوگاه مردم مظلوم و محروم حوزه ی مسجدسلیمان،اندیکا،هفتکل و لالی بازگرداند.
بعد از سالها نماینده ی حوزه ی مسجدسلیمان نشان داد که هم دارای قدرت بیان و هم شجاعت و صراحت کلام جهت بازگو کردن مشکلات مردم محروم حوزه ی انتخابیه است.
دکتر علیرضا ورناصری در این نطق با اشاره ی مستقیم به آنچه سالها باعث محرومیت منطقه گردیده،با تمام وجود فریاد مظلومیت مردم خود شده و نشان داد در راه نیل به آنچه حق و حقوق و مطالبات مردم است کوتاه نخواهد آمد.

او در همین گام نخست و تنها چند روز از شروع به کار ایشان نگذشته در حرکتی زیربنایی در جهت رفع معضل بیکاری با گرفتن مجوز دانشگاه فرهنگیان ،سالها صدها خانواده ی فارغ التحصیل را صاحب شغل دولتی خواهد کرد این کار قطعا در جذب فارغ التحصیلان و استخدام آنها گامی مهم و بسیار موثر در آینده ی حوزه ی انتخابیه خواهد بود که در آینده ی نزدیک به این کار بزرگ و تاثیرات آن در جلوگیری از کوچ نخبگان و نیز جذب و استخدام جوانان حوزه خواهیم پرداخت.

در گام بعد راه اندازی پروژه ی تعریض جاده ی خطرناک و خونبار اهواز به مسجدسلیمان است که این روزها در صورت عبور شاهد تعریض جاده با همت و پیگیری فرزند شریف و نجیب مسجدسلیمان در همین ابتدای کار هستیم که این نیز خود به تنهایی می تواند کارنامه ی ماندگار یک نماینده در حفاظت از جان خانواده های مظلوم و محروم شهر باشد.

در گام بعدی پیگیری جاده ی میانبر اهواز به مسجدسلیمان و مسجدسلیمان به ایذه است که دکتر ورناصری با تلاش شبانه روزی در پی دریافت مجوزات لازم برای انجام این امر مهم و ماندگار است و انشاالله بزودی خبرهای خوش و مسرت بخشی در این خصوص به سمع و نظر مردم شریف حوزه ی انتخابیه خواهد رسید.
جالب اینکه تازه چند روز از شروع به کار فرزند دلسوز و پاک نهاد ایل می گذرد و او اینچنین با تمام وجود به جنگ با مشکلات رفته است قطعا اگر همگی حمایت کنیم و با تمام وجود کنار او باشیم ظرف ۴سال با توکل بر خدای متعال او بسیاری از مشکلات زیربنایی حوزه ی مسجدسلیمان را حل خواهد نمود.