اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان خبر داد:بازسازی دکل‌های سقوط کرده برق در اهواز

دکل‌های سقوط کرده

دکل‌های سقوط کرده

دکل‌های سقوط کرده

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: دکل‌های سقوط کرده دو خط ۴۰۰ کیلوولت نیروگاه گدار – اهواز ۲ و خط ۲۳۰ کیلو ولت نیروگاه شهید مدحج (زرگان) – اهواز ۲ که به علت سرقت نبشی و به تبع آن وزش طوفان سقوط کرده بودند، در اهواز بازسازی و برقدار شدند.

محمود دشت بزرگ افزود: براثر سرقت نبشی و به دنبال آن طوفان‌های شدید در آبان و آذرماه امسال، در مجموع از دو خط ۴۰۰کیلوولت نیروگاه گدار – اهواز ۲ و خط ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه شهید مدحج (زرگان) – اهواز ۲ تعداد ۱۰ دکل سقوط کرده بودند که با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت، دکل‌ها بازسازی و وارد مدار شدند.

وی تصریح کرد: سارقان در چندین نوبت اقدام به سرقت نبشی‌ها و باز کردن پیچ و مهره‌ها از محل‌های حساس دکل‌های فشار قوی کرده بودند که با پیگیری‌های انجام شده، سارقان خطوط فشار قوی برق خوزستان دستگیر و قطعات دکل‌های سرقتی کشف شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان عنوان کرد: به دلیل اهمیت داشتن خطوط آسیب دیده و جلوگیری از خاموشی به مشترکان خانگی و صنعتی، علی رغم سختی‌های کار که شامل نبود جاده دسترسی، بارانی و طوفانی بودن شرایط جوی بود، اقدامات لازم و فوری برای به مدار آوردن این خطوط انجام و با موفقیت وارد مدار شدند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار