احمد سراج : ستادهای تبلیغاتی من در قلب هوادارانم می باشد ودر وضعیت نداری وفقر مردم حاضر به هزینه ی تبلیغات انتخاباتی نیستم

ستاد انتخاباتی

ستاد انتخاباتی

مهندس احمد سراج کاندیدای مرحله دوم انتخابات شورای اسلامی از اهواز در مقابل سوال های متعدد مردم و هواداران در خصوص ستادهای تبلیغاتی ایشان در اهواز اعلام کرد:اینجانب به خاطر وضعیت نداری و فقر فعلی مردم اهواز حاضر به زدن ستاد انتخاباتی و هزینه در این خصوص نیستم.

در شرایطی که مردم دچار مشکلات اقتصادی عدیده هستند و نیز بیکاری و فقر در اهواز بیداد میکند؛ بنده به هیچ وجه حاضر به هزینه های سنگین انتخاباتی نیستم و ستادهای من در قلب هوادارانم که همان جوانان، دلسوزان و فرهیختگان اهواز می باشند دایر میباشد.

احمد سراج در ادامه گفتگو با گفتمان نیوز در خصوص مرحله ی دوم انتخابات گفت: مهم حضور مردم و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است فارغ از نتیجه انتخابات و انشالله که هر کس که لایق محبت و رای مردم هست به مرحله ی دوم مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.
وی همچنین گفت عاشقانه تمام اقوام خوزستان و ایران را دوست دارم و تمام اقوام ایرانی بخصوص اقوام عرب و بختیاری پاره ی تن ایران و برای من عزیز هستند و من اگر مفتخر به خدمت به مردم اهواز شدم فارغ از نگاه قومی و حزبی برای ارتقای جایگاه تمام شایستگان و نخبگان خوزستانی با تمام وجود خواهم جنگید.

مهندس احمد سراج در ادامه گفت برای خدمت به مردم اهواز و خوزستان حاضرم تخریب هایی صدچندان را تحمل کنم و با روح شهدای عزیز و گرامی مان بیعت کرده ام که در راه خدمت به مردم حتی از جانفشانی و نثار جان خود نیز دریغ نکنم.

٢١شهریور ماه ٩٩ انتخابات مرحله دوم در اهواز برگزار خواهد گردید و مهندس احمد سراج با توجه به اقبال گسترده ی عمومی شانس اول پیروزی در انتخابات اهواز است.

٢١شهریور ماه ٩٩ انتخابات مرحله دوم در اهواز برگزار خواهد گردید و مهندس احمد سراج با توجه به اقبال گسترده ی عمومی شانس اول پیروزی در انتخابات اهواز است.٢١شهریور ماه ٩٩ انتخابات مرحله دوم در اهواز برگزار خواهد گردید و مهندس احمد سراج با توجه به اقبال گسترده ی عمومی شانس اول پیروزی در انتخابات اهواز است.