اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ساخت و بازسازی ۷۱۳ قطعه صنعتی این نیروگاه در آذرماه امسال خبر داد

سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ساخت و بازسازی ۷۱۳ قطعه صنعتی این نیروگاه در آذرماه امسال خبر داد. بازسازی ۷۱۳ قطعه صنعتی این نیروگاه در آذرماه امسال خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، محسن حافظی بیرگانی یکی از اهداف شرکت مدیریت تولید برق اهواز را ساخت و تامین قطعه‌های مورد نیاز خود با استفاده از ظرفیت داخلی عنوان کرد و گفت: با تکیه بر تخصص، تجربه و خودباوری کارکنان نیروگاه رامین اهواز توانسته ایم چشم انداز روشنی از این رویکرد را به نمایش بگذاریم.ساخت و بازسازی ۷۱۳ قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز

 

وی با اشاره به نقش این قطعه‌ها در روند بهره برداری، کاهش زمان تعمیرات و همچنین کاهش هزینه ها، افزود: یکی از افتخار‌های این نیروگاه در سال‌های اخیر، حرکت در مسیر خودکفایی، قطع وابستگی و تامین نیاز‌های خود از منابع داخلی است و توانستیم در این مسیر دستاورد‌های متعددی کسب کنیم.

 

حافظی ادامه داد: با ساخت و بازسازی تعداد ۷۱۳ قطعه صنعتی در آذرماه امسال، مجموع تعداد قطعه‌های ساخته و بازسازی شده در این نیروگاه در ۹ ماه به ۴ هزار و ۳۸۱ قطعه رسیده است.

 

این مقام مسئول می‌گوید: ساخت قطعه‌های مورد نیاز واحد‌های نیروگاه به صورت مهندسی معکوس و با رعایت الزام‌ها و استاندارد‌های مربوط انجام می‌شود و در سال‌های اخیر نیز با ساخت این قطعه‌ها توانستیم بخش عمده‌ای از چالش‌های نیروگاه رامین را در این رابطه کاهش دهیم.

 

به گفته حافظی؛ استفاده از لوازم مستعمل و اسقاطی جهت ساخت قطعه‌ها و کاهش محسوس میزان خرید لوازم نو، سبب صرفه جویی در هزینه‌های این نیروگاه شده است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار