اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

معاون وزیر صمت خبر داد:پیگیری احداث شهرک فناوری نفت، گاز و پتروشیمی در خوزستان

شهرک فناوری

معاون وزیر صمت از پیگیری برای صدور مصوبه احداث شهرک فناوری نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، اصغر مصاحب اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی ایران، توسعه شهرک‌های تخصصی و شهرک‌های فناوری است و تاکنون شش  شهرک فناوری در کشور راه‌اندازی شده است.

وی افزود: خوزستان به دلیل مزیت‌هایی که در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی دارد درخواست ایجاد شهرک فناوری نفت، گاز و پتروشیمی را ارائه کرده که مطالعات اولیه این شهرک نیز انجام شده است.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصریح کرد: بررسی‌هایی نهایی در حال انجام است تا این طرح، برای تصویب به هیات دولت ارسال شود.

مصاحب عنوان کرد: در شهرک‌های تخصصی، کل زنجیره تولید در شهرک مستقر می‌شود و اولویت شرکت شهرک‌های صنعتی ایران بر این است که با توجه به پتانسیل استان خوزستان در زمینه نفت و گاز، بتوانیم مصوبه احداث شهرک فناوری نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان را تا پایان سال از دولت دریافت کنیم.

وی در خصوص احداث شهرک‌های غیردولتی (خصوصی) از دولت افزود: بیش از ۱۰۰ مصوبه برای احداث شهرک‌های غیردولتی داریم و بیش از ۴۷ شهرک از این تعداد، تاکنون احداث شده است.

معاون وزیر صمت گفت: هر زمان که بخش خصوصی آمادگی احداث شهرک خصوصی داشته باشد، ساختارهای دولتی کنار خواهند رفت و همه شرایط را فراهم خواهند کرد تا بخش خصوصی بتواند نسبت به احداث شهرک مورد نظر اقدام کند.

معاون وزیر صمت گفت: هر زمان که بخش خصوصی آمادگی احداث شهرک خصوصی داشته باشد، ساختارهای دولتی کنار خواهند رفت و همه شرایط را فراهم خواهند کرد تا بخش خصوصی بتواند نسبت به احداث شهرک مورد نظر اقدام کند.معاون وزیر صمت گفت: هر زمان که بخش خصوصی آمادگی احداث شهرک خصوصی داشته باشد، ساختارهای دولتی کنار خواهند رفت و همه شرایط را فراهم خواهند کرد تا بخش خصوصی بتواند نسبت به احداث شهرک مورد نظر اقدام کند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار