اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از واحد مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

صنعت آب و برق خوزستان

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، طی بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خوزستان و هیأت همراه از مجتمع، در آغاز دکتر ظهرابی ریاست واحد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجتمع در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی به معرفی توانمندیها و ظرفیتهای مجتمع و برنامه های توسعه ای پیش رو اشاره نمود و افزود:سابقه واحد علمی کاربردی صنعت آب و برق خوزستان بستری را برای جذب دانشجو در حوزه فرامرزی ایجاد کرده که امیدواریم در آینده نزدیک این هدف با حمایت و‌پشتیبانی واحد استانی محقق گردد. مهندس انصاری معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع نیز بطور خاص به عملکرد و چگونگی اجرا و نوع دوره های کوتاه مدت مجموعه شرکت های وزارت نیرو پرداخت و اظهار داشت: هرچه کاربردی تر کردن فضای آموزشی با نگاه به راهبرد دانشگاه علمی کاربردی در مسیر پیش رواست.
در ادامه دکتر قاسمیه سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان توجه به آرمان گرایی، اهمیت ارتقا مباحث کیفی حوزه دانشجویی، توجه به مسائل فرهنگی و توسعه آموزش های کوتاه مدت علمی کاربردی را مورد تاکید قرار دادند.
ایشان ضمن بازدید از آزمایشگاهها، کارگاهها، کتابخانه و سالن اجتماعات مجتمع آموزشی اظهارکرد:واحد علمی کاربردی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی این مرکز در سطح کشور باشیم.
در پایان دکتر قاسمیه از تلاش تمامی پرسنل واحد علمی کاربردی صنعت آب و برق خوزستان قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

واحد علمی کاربردی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی این مرکز در سطح کشور باشیم.
در پایان دکتر قاسمیه از تلاش تمامی پرسنل واحد علمی کاربردی صنعت آب و برق خوزستان قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار