اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت افتخارهای جوانان را روایت می‌کنند

دبیر قرارگاه روایت پیشرفت و خدمت صنعت نفت هدف از تربیت راویان پیشرفت را روایتگری و به تصویر کشیدن افتخارها و دستاوردهای ارزشمند جوانان در عرصه‌های مختلف دانست.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، سیدمحمدتقی قریشی در نشست خبری که در حاشیه دومین دوره مقدماتی تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت برگزار شد، گفت: پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای که در زمینه انرژی هسته‌ای، هوا و فضا، پتروشیمی، پالایشگاه و … به دست فرزندان انقلاب اسلامی رقم خورده که در دنیا بی‌نظیر است و وظیفه راویان پیشرفت روایتگری این پیشرفت‌ها و دستاوردهاست.

وی افزود: امروز دور افتاده‌ترین نقاط کشور مردم شریف‌مان از نعمت گاز برخوردارند و این مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی عزیزان ما در شرکت ملی گاز ایران است و این زحمات و تلاش‌ها را باید به مردم گفت و اگر کوتاهی کنیم، رسانه‌های دشمن از ما پیشی می‌گیرند و برای تضعیف روحیه جوانان ما بر می‌آیند. صداوسیما و رسانه‌های جمعی همه موظفند در روایتگری پیشرفت‌های حوزه‌های مختلف پای کار بیایند.

دبیر قرارگاه روایت پیشرفت و خدمت صنعت نفت بیان کرد: اصول و مبانی پیشرفت و مبانی فن بیان طی ۳۲ ساعت کلاس آموزشی برای راویان پیشرفت برگزار می‌شود.

قریشی گفت: اتفاقی ویژه‌ که در این دوره افتاده این است که در کنار کارکنان صنعت نفت در بخش‌های مختلف راویان دانشجویی، راویان ۱۷ صنعت پیشران صنعت نفت و راویان برجسته دفاع مقدس نیز در این دوره حضور دارند.

وی ادامه داد: اولویت ما در صنعت نفت این است که ابتدا خانواده و فرزندان این صنعت با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آشنا شوند و در جریان زحمات و افتخارات پدران و همسران خود قرار گیرند.

دبیر قرارگاه روایت پیشرفت و خدمت صنعت نفت تأکید کرد: نخستین تور گردشگری مدیران صنعت نفت در هوا و فضا برگزار شد و تاثیر زیادی بر مدیران و راویان صنعت نفت گذاشت و توصیه می‌کنیم اصحاب رسانه هم از این مجموعه عظیم بازدید کنند.

قریشی تأکید کرد: اصفهان تنها استانی است که ۱۷ مجموعه برای اردوهای راهیان پیشرفت میزبانی می‌کنند و ما از عزیزانمان در این استان تشکر می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت و راویان پیشرفت استان اصفهان، گرامیداشت شهید سیدمجتبی نواب‌صفوی و شهدای صنعت نفت این استان به میزبانی هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزار شد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار