اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان عنوان کرد:۱۴ طرح فاضلاب در سال آینده در خوزستان عملیاتی می‌شود

طرح فاضلاب

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: در بودجه ۱۴۰۰، برای استان خوزستان ۱۴ طرح فاضلاب در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، مهرداد نیکو اظهار داشت: خوزستان به واسطه برخورداری از پنج رودخانه مهم و سدهای متعدد از ظرفیت‌های مناسبی در زمینه توسعه گردشگری به ویژه در حوزه تاسیسات آبی برخوردار است.

وی با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود خوزستان افزود: بهره‌مندی از توانایی‌های موجود گردشگری آبی مستلزم طرح مطالعاتی بود که با همکاری سازمان آب و برق خوزستان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، این طرح تهیه شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: ارایه طرح‌های گردشگری نیازمند زیرساخت‌های کاربردی است و اجرایی شدن آنها تنها توسط یک دستگاه اجرایی امکان پذیر نیست و لازمه آن همکاری و تعامل همه جانبه در بین دیگر دستگاه‌های مرتبط استان است.

وی ادامه داد: به‌همین منظور کلیات طرح توسعه گردشگری آبی در شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان تصویب، و بررسی فنی مسیرهای دسترسی به این تاسیسات به کمیته امور زیربنایی استان ارجاع شد.

دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان به موضوع ارایه آخرین وضعیت مالی و فیزیکی طرح فاضلاب شهر اهواز اشاره‌کرد و گفت: اجرای شبکه فاضلاب این شهر دارای شرایط خاصی است و با وجود سرمایه‌گذاری خوبی که صورت گرفته اما تا نقطه مطلوب فاصله دارد.

نیکو ادامه داد: در پیوست شماره یک قانون بودجه امسال، تعداد ۱۴ طرح فاضلاب برای استان خوزستان در نظر گرفته شده است.

دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان به موضوع ارایه آخرین وضعیت مالی و فیزیکی طرح فاضلاب شهر اهواز اشاره‌کرد و گفت: اجرای شبکه فاضلاب این شهر دارای شرایط خاصی است و با وجود سرمایه‌گذاری خوبی که صورت گرفته اما تا نقطه مطلوب فاصله دارد.دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان به موضوع ارایه آخرین وضعیت مالی و فیزیکی طرح فاضلاب شهر اهواز اشاره‌کرد و گفت: اجرای شبکه فاضلاب این شهر دارای شرایط خاصی است و با وجود سرمایه‌گذاری خوبی که صورت گرفته اما تا نقطه مطلوب فاصله دارد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار