اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی: اقدام جهادی وزارت نفت برای ترمیم خطوط آسیب‌دیده انتقال گاز ستودنی است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام سریع، هوشمندانه و جهادی وزارت نفت برای برطرف کردن مشکلات ایجادشده بر اثر انفجار در چند نقطه از خطوط انتقال گاز سراسری ستودنی است.

 

فریدون عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار گفتمان نیوز ، انفجار هفته گذشته در چند نقطه از خطوط انتقال گاز سراسری اشاره و اظهار کرد: دشمنان خباثت خود را در سال‌های مختلف و با شیوه‌های گوناگون به ملت ایران نشان داده‌اند. این خباثت‌ها از جنگ تحمیلی گرفته تا حمله‌های سایبری به سیستم سوخت‌رسانی کشور ادامه یافته تا به نحوی در مردم نارضایتی ایجاد کنند.

 

وی با بیان اینکه انفجار هفته گذشته در چند نقطه خطوط انتقال گاز سراسری گسترده نبود و دشمن به اهداف خود نرسید، افزود: نکته قابل توجه در انفجار تروریستی اخیر اقدام سریع، هوشمندانه و جهادی وزارت نفت برای برطرف کردن مشکلات ایجاد شده در پی این حادثه بود.

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز  ، عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: بنده به جهت آنکه موضوع را دنبال می‌کردم پای کار بودن مدیران وزارت نفت و حضور آنها در میدان را به‌خوبی مشاهده کردم که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

عباسی با اشاره به اینکه اجرای پدافند غیرعامل باید در حوزه صنعت نفت جدی تلقی شود و بهترین پدافند آفند است، گفت: دشمن مطمئن باشد پاسخ این خباثت‌ها را به آنها خواهیم داد. خطوط انتقال گاز سراسری ستودنی است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار