اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

فردا ، گشایش سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان فردا در نمایشگاه بین المللی خوزستان گشایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: در این نمایشگاه   ۲۷۱ شرکت از ۱۶ استان حضور دارند  که از این تعداد ۲۰۰ شرکت سازنده تخصصی تجهیزات صنعت نفت هستند.

سعید آتشبار افزود:  نمایشگاه صنعت نفت خوزستان فرصتی کم نظیری را برای نمایش آخرین دستاورد‌های صنعت نفت است که استقبال از سوی بخش‌های دولتی و خصوصی نشان از اهمیت این رویداد ملی است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت این رویداد و همچنین عزم وزارت نفت دولت سیزدهم در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی، سیزدهمین نمایشگاه صنعت نفت اهواز امسال با استقبال گسترده شرکت‌ها و سازندگان داخلی مواجه شده است.

رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: نسبت به سال گذشته تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه با افزایش با افزایش حدود ۲۵ درصدی مواجه است، اما وجه تمایز اصلی این نمایشگاه سیزدهم با دوره دوازدهم افزایش حضور بیش از ۱۰۰ درصدی شرکت‌های دانش‌بنیان است که به عدد ۱۰۸ شرکت رسیده است.

آتشبار  در خصوص حضور واحد‌های استان خوزستان در نمایشگاه نیز بیان کرد:  از نقاط قوت دیگر نمایشگاه ۱۴۰۱ با سال گذشته افزایش حدود ۸۰ درصدی شرکت‌های خارج از استان خوزستان در نمایشگاه اهواز است که نشان از اهمیت ملی این نمایشگاه دارد البته این افزایش حضور شرکت‌ها در نمایشگاه شامل شرکت‌های استان خوزستان نیز شده است و با افزایش حدود ۷۰ درصدی به رقم ۵۷ واحد رسیده است.

وی  در خصوص مهمترین رویداد‌ها در نمایشگاه   گفت: رونمایی از مهمترین دستاورد‌های صنعتی در حوزه نفت از جمله نمایش عمومی دستگاه آتی واگن که در عملیات‌های مهار فوران چاه‌های نفت و گاز بسیار کارآمد نشان داده است و امضای چندین تفاهم‌نامه همکاری و پژوهشی با شرکت‌های دانش بنیان از جمله مهمترین رویداد‌های نمایشگاه نفت اهواز خواهند بود.

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ۱۷ تا ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۷، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان واقع در میدان شهید چمران منطقه کیانپارس اهواز  میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار