فرمانداری دلسوز تر و بومی تر از همه ی بومی ها

فرماندار مسجدسلیمان

فرماندار مسجدسلیمان

مسجدسلیمان شهری است که سالها رنگ خوشی و پیشرفت به خود ندیده است در بیش از ۴۰ سال گذشته که مخازن نفت آن هم کاهش و به دلیل نامرغوب بودن نفت بنگستانی موجود در آن نسبت به نفت آسماری(سفید) که در اهواز و حوزه ی جنوب استخراج می شود و اینکه استخراج نفت مسجدسلیمان نسبت به دیگر مخازن نفت در جنوب چندان صرفه ی اقتصادی نیز ندارد کاملا مورد بی مهری قرار گرفته است سالهای متمادی نیز بخاطر طرح عقیم و سترون جابجایی شهر،به مسجدسلیمان نرسیدند و به تدریج رونق از شهر رفت و شهر به تلی از مخروبه تبدیل گردید.
بهرحال سالهاست که ما مسجدسلیمانی ها اسیر شعارهایی چون بومی گرایی بدون تخصص، تعصبات قومی و قبیله ای و دهها شعار پوچ و بی اساس و پایه هرروز شهر را به عقب و عقب تر رانده ایم…!
در انتخابات این دوره در حوزه ی مسجدسلیمان و با توجه به عملکرد نماینده ی وقت،تمامی نخبگان و فعالین سیاسی و اجتماعی شهر یکصدا خواستار انتصاب فرمانداران بی طرف و معین در ۴شهر حوزه ی انتخابیه گردیدند که در این میان دکتر محمد پاکدل یکی از فرزندان شریف بختیاری به عنوان فرماندار مسجدسلیمان انتخاب و شروع به کار نمود.

دکتر پاکدل که دانش آموخته ی دکترای علوم سیاسی می باشد از بدو ورود بدون وامداری به نماینده یا هر کاندیدای دیگری با صلابت و قدرت انتخابات همیشه پرحاشیه ی مسجدسلیمان را بدون حاشیه به سرانجام رساند و رسیدن حق به حقدار و انتخاب سردار علیرضا ورناصری فرزند شریف و دلسوز شهر به عنوان نماینده در شرایطی که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم داده بودند تا سردار علیرضا ورناصری محبوب را از حق مسلم نمایندگی به ناروا و حتی با تقلب محروم سازند نشان از شرافتمندی،شجاعت و مدافع حق و حقیقت بودن دکتر محمد پاکدل می دهد.

در شرایطی که در هرگوشه از حوزه ی انتخابیه خبر از به دام افتادن ماشین های پر از پول جهت خرید رای توسط نیروی انتظامی و دستگاههای ناظر می داد دکتر پاکدل فرماندار محکم و قاطع تا پایان انتخابات ایستاد تا امروز شهر از نماینده ای برآمده از قلوب مردم شهر اولین ها برخوردار گردد.
دکتر پاکدل ظرف مدت حضور با اقداماتی پایه ای مانند پیگیری راه مسجدسلیمان-ایذه که مسیر طولانی را به نیم ساعت کاهش خواهد داد.
پیگیری مصرانه و انجام جاده ی میانبر اهواز-مسجدسلیمان که مسیر را ۳۵ کیلومتر کاهش خواهد داد سعی در خارج کردن شهر از بن بست و رونق اقتصادی و اجتماعی شهر دارد.

وقتی در سفر به مسجدسلیمان با فرماندار در خصوص وضعیت شهر صحبت کردم چنان با شور،اشتیاق و علاقه راجع به طرح هایی که می تواند شهر را از بن بست خارج سازد و سروسامان بخشد سخن می گفت که از داشتن چنین فرمانداری در شهر به خود بالیدم.
در روز مسجدسلیمان پنجم خرداد به وضعیت تلفن همراه او که یاداوری گرامیداشت سالروز مسجدسلیمان شده بود نگاه کردم از اینکه بعد از سالها شهر دارای فرمانداری چنین باتعصب و علاقمند به شهر گردیده خداروشکر نمودم و با خود گفتم بی گمان او بومی تر از تمام بظاهر بومی هاست که سالها شهر را اسیر قوم گرایی ها،لجاجت های کودکانه و بی تدبیری های خود نمودند.
بخشی از تلاش ها و کارنامه ی او طی مدت حضور را برای تنویر افکار عمومی شهر در پایان این نوشتار قرار میدهم تا همگان عملکرد دلسوزانه و شرافتمندانه ی ایشان را قضاوت کنند.

بی گمان ما فعالان و علاقمندان به شهر حامی تلاشهای فرماندار محبوب و دلسوز شهر خواهیم بود و از تمام مردم شریف و مظلوم شهر میخواهم که او را با تمام وجود برای خدمت به شهر عزیزمان حمایت و یاری نماییم.

برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

پیگیری و آماده سازی منطقه برای شروع ساخت شهرک ۵۰۰واحدی امام رضا(ع)برای منازل تخریب شده بر اثر زلزله

جذب ۵۱ میلیارد تومان جهت تکمیل واحدهای شهرک ولیعصر ولی عصر(ع)

استقرار بخشداری های گلگیر و عنبر در منطقه مربوطه خود

صدور ۱۰۰۰پروانه ساخت در مناطق زلزله زده

پیگیری و شروع بکار روند بازسازی پل سی میلی

پیگیری و شروع بکار پروژه فاضلاب شهری

پیگیری طرح تفضیلی شهری
انجام پروژه روکش آسفالت هفت شهیدان تا دوراه لالی-عنبر به طول ۸کیلومتر

پیگیری و شروع ۵ مسیر شکافی جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز از سمت مسجدسلیمان

انجام مکاتبات لازم در خصوص جاده مسجدسلیمان-ایذه

پیگیری و انجام مکاتبات لازم در خصوص دانشگاه فرهنگیان

پیگیری و انجام مکاتبات لازم در خصوص آبرسانی به ۷۳ روستا شهرستان

پیگیری جهت احداث آبخیزداری منطقه آب بهار

پیگیری لازم جهت دو بانده شدن جاده مسجدسلیمان به عنبر

پیگیری و اختصاص اعتبار جهت نصب دوربین مداربسته،درب های اتوماتیک ورودی و خروجی فرمانداری

پیگیری و انجام مکاتبات لازم در خصوص فرودگاه مسجدسلیمان

جذب چندین سرمایه گذار برای احداث طرح های گردشگری،صنعتی و کشاورزی

پیگیری جهت تکمیل یا واگذاری آب گرم گلگیر

انجام تدابیر لازم در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
بستن کلیه ورودی و خروجی های شهرستان

مسدود کردن بیش از۲۰نقطه منتهی به مسجدسلیمان قبل از سیزده بدر
پلمپ بیش از ۴۰۰واحد صنفی متخلف

الزام ادارات به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش

گندزدایی مداوم ادارات و محلات سطح شهرستان

دعوت از مدیران کل میراث فرهنگی و گردشگری،مخابرات،شهرک های صنعتی،منابع طبیعی و کمیته امداد امام خمینی(ره)در مسجدسلیمان
پیگیری جهت رفع عدم پوشش مناطق روستایی جهت استفاده از فضای مجازی و تدریس آنلاین
فراهم نمودن شرایط برای ایجاد شبکه فیبر نوری در بخش های گلگیر و عنبر

۸ خردادماه۹۹/ بابک طهماسبی