اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین مطرح کرد:فولاد اکسین خوزستان ستون صنعت نفت و گاز ایران است

فولاد اکسین

عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین گفت: پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث شده تا فولاد اکسین در صنعت نفت و گاز منبعد به عنوان یک ستون اصلی شناخته شود و خود را به بازیگر اصلی این صنعت تبدیل کند.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، ایزدیان عضو هیئت مدیره این شرکت در گفت‌وگویی اظهار داشت: در دو سال گذشته اتفاقات خوب و مبارکی در فولاد اکسین رخ داده وقتی شاخص‌های این موفقیت را با قبل از سال ۹۸ مقایسه می‌کنیم تغییرات صورت گرفته کاملا محسوس است.
وی افزود: یکی از گام‌های خوبی که برداشته شده تسویه تمام تعهداتی ست که شرکت از سال‌های قبل نسبت به مشتریان داشته و با تلاش زیاد اکنون به نقطه صفر آن رسیده‌ایم.
عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین اشاره کرد: پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث شده تا فولاد اکسین در صنعت نفت و گاز منبعد به عنوان یک ستون اصلی شناخته شود و خود را به بازیگر اصلی این صنعت تبدیل کند. تلاش برای رسیدن به شاخص اسمی تولیدات فولاد اکسین ازجمله اهداف آتیه شرکت است و دستیابی به شاخص اسمی با تلاش و کوشش مجموعه فولاد اکسین اعم از هیئت مدیره، مدیرعامل، پرسنل، کارگران، دور از انتظار نیست.
ایزدیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: راه‌اندازی پروژه فولادسازی برای تکمیل زنجیره ی فولاد در جنوب کشور بسیار ضروری است؛ چراکه با راه‌اندازی این طرح فولاد اکسین، به اشتغال خوزستان کمک شایانی می‌شود، سودآوری و ارزش افزوده و تامین مواد اولیه شرکت تضمین می‌شود. طرح فولادسازی همه مجوزهای محیط زیستی آن صادر شده و امیدوار هستیم که همه تلاش کنند تا این پروژه به بهره‌برداری برسد و ما شاهد ارزآوری بیشتر برای کشور و سودآوری بیشتر برای سهامداران که بازنشستگان، سپرده‌گذاران و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستند، شود.
وی در پایان عنوان کرد: از همه عوامل مجموعه فولاد اکسین به خاطر تلاش‌های صورت گرفته و کسب پیروزی‌های کثیر تشکر و قدردانی می‌کنم.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار