اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

انتخاب تولیدات شرکت فولاداکسین خوزستان بعنوان محصول برتر ایرانی در پنجمین جشنواره ملی نوآوری

محصول برتر ملی

در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ۹۹ برگزار شد، تولیدات شرکت فولاد اکسین بعنوان محصول برتر ملی انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ۹۹ برگزار شد، تولیدات این شرکت بعنوان محصول برتر ملی انتخاب شدند.

فولاد اکسین در این جشنواره محصول جدید و منحصر بفرد «API۵LX۶۰ MS» خود را که توانسته بود صنعت نفت و گاز را از واردات نجات دهد و پروژه ی گوره به جاسک را به پیش براند، معرفی کرد، که این محصول با توجه به ارزیابی صورت گرفته و کسب امتیاز لازم به عنوان نوآوری محصول برتر ایرانی در سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.

گفتنی ست این ورق که با تلاش متخصصین جوان اکسینی با تکنولوژی خاص برای اولین بار در ایران و خاورمیانه تولید می شود در ساخت لوله های انتقال نفت و گاز اسیدی کاربرد دارد که با تولید این ورقها از واردات بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ورق فولادی خارجی جلوگیری بعمل آمد.

لازم بذکر است عمده تولیدات شرکت فولاد اکسین در صنایع صنعت نفت و گاز، کشتی سازی، لوله سازی، ساختمان سازی، ساخت مخازن تحت فشار و خودرو سازی کاربرد دارد.

گفتنی ست این ورق که با تلاش متخصصین جوان اکسینی با تکنولوژی خاص برای اولین بار در ایران و خاورمیانه تولید می شود در ساخت لوله های انتقال نفت و گاز اسیدی کاربرد دارد که با تولید این ورقها از واردات بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ورق فولادی خارجی جلوگیری بعمل آمد.لازم بذکر است عمده تولیدات شرکت فولاد اکسین در صنایع صنعت نفت و گاز، کشتی سازی، لوله سازی، ساختمان سازی، ساخت مخازن تحت فشار و خودرو سازی کاربرد دارد.گفتنی ست این ورق که با تلاش متخصصین جوان اکسینی با تکنولوژی خاص برای اولین بار در ایران و خاورمیانه تولید می شود در ساخت لوله های انتقال نفت و گاز اسیدی کاربرد دارد که با تولید این ورقها از واردات بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ورق فولادی خارجی جلوگیری بعمل آمد.لازم بذکر است عمده تولیدات 

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار