اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دیدار با رئیس کل دادگستری خوزستان تاکید کرد:مناطق نفتخیز جنوب در عمل به مسئولیت‌اجتماعی اهتمام ویژه خواهد داشت

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دیدار با رئیس کل دادگستری خوزستان بر اهتمام ویژه این شرکت در عمل به  مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، مهندس علیرضا دانشی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان خوزستان اظهار داشت: در دولت جدید عزم جدی و راسخی جهت رفع تحریم‌های نفتی وجود دارد و تبدیل نفت خام به فرآورده و محصولات در اولویت برنامه‌ها است.

وی با اشاره به اقدامات این شرکت در حوزه فعالیت‌های عام‌المنفعه افزود: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قطعاً در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود اهتمام ویژه‌ای خواهد داشت.

در این نشست رئیس کل دادگستری خوزستان بر ایفای نقش شرکت‌های بزرگ صنعت نفت و گاز در انجام مسئولیت پذیری اجتماعی تاکید و اظهار کرد: خوزستان دارای ذخایر عظیم نفتی و گازی است و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در استان توسعه خوبی یافته است ولی در حوزه فعالیت‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی نقش کمرنگی داشته‌اند و لازم است این صنایع در انجام مسئولیت پذیری اجتماعی در رفع مشکلات، ایجاد اشتغال پایدار و محرومیت زدایی گام‌های مؤثری برای مردم این استان بردارند.

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی با بیان اینکه رعایت ایمنی و حفاظت از محیط زیست باید مورد توجه شرکت‌های نفتی و گازی باشد، افزود: حفاظت از محیط زیست و رعایت ایمنی برای صنایع نفتی، گازی و پتروشیمی یک امر اجتناب ناپذیر است و با توجه به اینکه اکثر لوله‌های گازی و نفتی در استان قدمت زیادی دارند و احتمال فرسودگی آن‌ها بالا است باید راهکارهای مناسب با برنامه‌ریزی دقیق و تدابیر لازم برای پیشگیری از ایجاد حوادث اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه نقش صنایع نفت و گاز در رشد و توسعه اقتصادی بسیار مؤثر است، عنوان کرد: صنایع نفت و گاز نقش اساسی در رشد و توسعه اقتصادی کشور دارند و می‌توان با تبدیل آن‌ها به فرآورده‌ها و محصولات، نه تنها در تولید جهش ایجاد کرد بلکه این موضوع موجب ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال می‌شود و علاوه بر آن، این امر آسیب پذیری کشور را در زمان تحریم تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار