اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مصرف بنزین در اهواز ۱۵ درصد افزایش یافت

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز از رشد ۱۵ درصدی مصرف بنزین در این کلانشهر خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، عبدالکریم محمدی در خصوص مصرف بنزین در کلانشهر اهواز اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف بنزین در کلانشهر اهواز حدود ۱۵ درصد افزایش داشته است.

 

وی افزود: ترددها و مسافرت‌های تابستانی و استفاده از کولر ماشین به علت گرمای هوا از جمله موارد و عوامل عمده افزایش مصرف بنزین در استان است.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت: در کل هیچ مشکلی در بحث کمبود و سهمیه سوخت در اهواز وجود ندارد بلکه مصرف افزایش یافته است و گاهی نیز فرآیند و روند سوخت رسانی به جایگاه‌ها اندکی زمان‌بر می‌شود.

 

محمدی عنوان کرد: تمهیدات لازم در خصوص افزایش سهمیه سوخت موردنیاز جایگاه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز انجام شده است و در این خصوص هیچ مساله‌ای وجود ندارد.

 

وی با بیان اینکه روند توزیع بنزین در جایگاه‌های سوخت در وضعیت عادی قرار دارد، خاطرنشان کرد: وقتی مصرف بالا می‌رود برای تامین سوخت مورد نیاز جایگاه‌ها در بخش‌های مختلف از حمل و نقل گرفته تا دیگر مسائل، به نیروی کار بیشتری نیاز است اما با هماهنگی‌های انجام شده همه موارد حل شده است.

 

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار