پیام تبریک مدیر عامل هلدینگ بزرگ رسانه ای خبری خلیج فارس به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۹

نوروز باستانی

نوروز باستانی
بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن نوروز باستانی و این ایام باشکوه بهار را خدمت همه شما هموطنان عزیز و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آرزومندم.. در این سال نو دلهایتان سرشار از نور و ایمان، عشق و محبت و دوستی، درستی و راستی، صبر و شکیبایی، وفا و صفا، بخشش و گذشت،انصاف و عدالت سرشار گردد و از خداوند منان خواستارم؛ بیماری را از تمام هموطنان عزیز کشورم دور سازد و آسودگی و بهرمندی از نعمتهایش را عطا فرماید.

نوروز باستانی

نو بهار است، در آن کوش که خوش دل باشی

که بسی گل بدمد، باز تو در گل باشی

نوبهار بر شما مبارک

بابک طهماسبی/۲۹اسفند

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن نوروز باستانی و این ایام باشکوه بهار را خدمت همه شما هموطنان عزیز و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.آرزومندم.. در این سال نو دلهایتان سرشار از نور و ایمان، عشق و محبت و دوستی، درستی و راستی، صبر و شکیبایی، وفا و صفا، بخشش و گذشت،انصاف و عدالت سرشار گردد و از خداوند منان خواستارم؛ بیماری را از تمام هموطنان عزیز کشورم دور سازد و آسودگی و بهرمندی از نعمتهایش را عطا فرماید.صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.آرزومندم.. در این سال نو دلهایتان سرشار از نور و ایمان، عشق و محبت و دوستی، درستی و راستی، صبر و شکیبایی، وفا و صفا، بخشش و گذشت،انصاف و عدالت سرشار گردد و از خداوند منان خواستارم؛ بیماری را از تمام هموطنان عزیز کشورم دور سازد و آسودگی و بهرمندی از نعمتهایش را عطا فرماید.صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.آرزومندم.. در این سال نو دلهایتان سرشار از نور و ایمان، عشق و محبت و دوستی، درستی و راستی، صبر و شکیبایی، وفا و صفا، بخشش و گذشت،انصاف و عدالت سرشار گردد و از خداوند منان خواستارم؛ بیماری را از تمام هموطنان عزیز کشورم دور سازد و آسودگی و بهرمندی از نعمتهایش را عطا فرماید.