مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: سیزدهمین آیین تکریم کارآفرینان برتر صبح فردا دوشنبه ۳۰ دی در اهواز برگزار می‏‎شود

کارآفرینان برتر

کارآفرینان برتر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از برگزاری سیزدهمین آیین تکریم  کارآفرینان برتر استان صبح دوشنبه ٣٠ دی ماه در اهواز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، ارسلان غمگین گفت: ثبت نام سیزدهمین آیین انتخاب و تکریم کارآفرینان برتر استان از ٨ خرداد ماه سال جاری آغاز و تا پایان تیر ماه ادامه داشت و ۶٢ نفر از کارآفرینان برای حضور در این آیین در بخش های خدمات، کشاورزی و صنعت در سامانه ثبت نام کردند.
وی افزود: آیین تکریم کارآفرینان برتر برای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ادامه داد: این آیین هر سال با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه به ویژه جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور برگزار می‏‌شود.
غمگین افزود: در دوازدهمین آیین تکریم از کارآفرینان ملی که سال گذشته در تهران برگزار شد یک کارآفرین از مجموع ٩ کارآفرین خوزستانی که به مرحله ملی راه یافته بودند به عنوان کارآفرین ملی برگزیده شد.

همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور برگزار می‏‌شود.غمگین افزود: در دوازدهمین آیین تکریم از کارآفرینان ملی که سال گذشته در تهران برگزار شد یک کارآفرین از مجموع ٩ کارآفرین خوزستانی که به مرحله ملی راه یافته بودند به عنوان کارآفرین ملی برگزیده شد.