اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

نحوه حضور کارکنان دولت در محیط کار اعلام شد

کارکنان دولت
وزارت بهداشت برنامه کاری کارکنان دولت جهت حضور در محیط کار از ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.
در خصوص نحوه حضور کارمندان ادارات در مناطق و شهرهای قرمز، براساس آخرین دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این مناطق، در ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری حضور کارمندان به نصف کاهش پیدا می‌کند و یک دوم کارمندان باید به صورت دورکار کارهای مربوطه را انجام دهند. البته نحوه دورکاری کارمندان با موافقت مدیر هر قسمت خواهد بود.
در شهرهای قرمز و در سایر اداراتی که خدمات غیرضروری ارائه می دهند، دو سوم کارمندان به صورت دورکار کارهای مربوطه را باید انجام دهند.

وضعیت کاری ادارات نفت:با توجه به قرمز بودن بسیاری از شهرهای استان خوزستان بخشنامه‌های کرونایی شرکت های نفتی در این استان و بخشنامه های وزارت نفت در سراسر کشور برای سایر شرکت‌ها همچنان تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا می باشند.

وضعیت کاری ادارات نفت:با توجه به قرمز بودن بسیاری از شهرهای استان خوزستان بخشنامه‌های کرونایی شرکت های نفتی در این استان و بخشنامه های وزارت نفت در سراسر کشور برای سایر شرکت‌ها همچنان تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا می باشند.وضعیت کاری ادارات نفت:با توجه به قرمز بودن بسیاری از شهرهای استان خوزستان بخشنامه‌های کرونایی شرکت های نفتی در این استان و بخشنامه های وزارت نفت در سراسر کشور برای سایر شرکت‌ها همچنان تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا می باشند.وضعیت کاری ادارات نفت:با توجه به قرمز بودن بسیاری از شهرهای استان خوزستان بخشنامه‌های کرونایی شرکت های نفتی در این استان و بخشنامه های وزارت نفت در سراسر کشور برای سایر شرکت‌ها همچنان تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا می باشند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار