آغاز به‌کار ششمین گردهمایی رؤسای HSE شرکت ملی نفت ایران

گردهمایی

ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌ای و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در آغاز این نشست گفت: حوادث شرکت ملی نفت ایران از سال ۹۵ تاکنون، بیش از ۲۵ درصد کاهش یافته است.

مانی عبدالله‌زاده‌راد با اشاره به استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران، اظهار کرد: امیدواریم این روند در سال های آتی ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به کاهش میزان حوادث منجر به فوت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، اظهار کرد: این روند کاهشی با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت حائز اهمیت است.

عبدالله‌زاده‌راد به کاهش میزان حوادث در دیگر شرکت‌ها از جمله شرکت نفت و گاز پارس در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده است تا با بهبود سامانه مهار آتش در شرکت پایانه‌های نفتی، از پیامدهای ناشی از صاعقه در این شرکت کاسته شود.

ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌ای و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران از صبح امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) آغاز به کار کرد و عصر فردا (سه‌شنبه، ۱۹ آذرماه) به کار خود پایان می‌دهد.

ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌ای و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح امروز آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در آغاز این نشست گفت: حوادث شرکت ملی نفت ایران از سال ۹۵ تاکنون، بیش از ۲۵ درصد کاهش یافته است.مانی عبدالله‌زاده‌راد با اشاره به استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران، اظهار کرد: امیدواریم این روند در سال های آتی ادامه داشته باشد.وی با اشاره به کاهش میزان حوادث منجر به فوت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، اظهار کرد: این روند کاهشی با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت حائز اهمیت است.عبدالله‌زاده‌راد به کاهش میزان حوادث در دیگر شرکت‌ها از جمله شرکت نفت و گاز پارس در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده است تا با بهبود سامانه مهار آتش در شرکت پایانه‌های نفتی، از پیامدهای ناشی از صاعقه در این شرکت کاسته شود.