اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

انعقاد قرارداد بزرگ صادرات مخازن گازی شرکت آسیاناما به کشور نیجریه

قرارداد بزرگ مخازن گازی شرکت آسیاناما استان قزوین با وزارت نفت نیجریه منعقد و مقرر شده ۵۰۰ هزار مخزن گازی به این کشور صادر شود.

به گزارش پایگاه‌خبری گفتمان‌نیوز، حسام خوشبین فر در حاشیه سفر وزیر نفت نیجریه به استان قزوین و بازدید از شرکت آسیاناما در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با انعقاد قرارداد بزرگ گازی با نیجریه، در ابتدا تقریبا ۵۰۰ هزار مخزن گازی به نیجریه صادر می شود که قراردادی در حجم ۵۰۰ میلیون یورو و یا بیشتر است.

وی افزود: تا سه سال انتقال محصول به نیجریه را داریم و پس از سه سال به انتقال دانش، فناوری و مهندسی می پردازیم و سعی می کنیم از ظرفیت های استان قزوین در این قرارداد که تفاهم نامه آن با وزارت نفت کشور منعقد شده، استفاده کنیم.

 

مدیرعامل شرکت آسیاناما این شرکت را بزرگترین تولیدکننده مخازن گازی در خاورمیانه ذکر و خاطرنشان کرد: این خط، منحصر به فرد و کاملا حرفه ای و تکنولوژی آن مربوط به کشورهای کره جنوبی و آلمان است.

خوشبین فر با اشاره به انعقاد تفاهم نامه وزارت نفت کشور با وزارت نفت نیجریه برای صادرات مخازن گازی بیان کرد: قرارداد شرکت نفت با شرکت خط شرکت آسیاناما هم منعقد خواهد شد و با توجه به جدیدالتاسیس بودن شرکت، آمادگی تولید مخازن زیادی در کشور دارد و قطعا حرف های بسیاری برای گفتن داشته و خواهد داشت.

وی ظرفیت تولید سالانه شرکت آسیاناما را ۲۰۰ هزار مخزن ذکر کرد و افزود: برای بیش از ۲۵۰ نفر اشتغال ایجاد شده که با رسیدن قرارداد به نتیجه مطلوب، طرح توسعه آن که زمینش خریداری شده نیز اجرایی می شود.

 

این مدیرعامل با اشاره به برقراری دو شیفت کاری در شرکت بیان کرد: در تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش مشکلی نداریم و محصولات به کشورهای قرقیزستان، روسیه،  ترکمنستان و بخشی از کشورهای آسیا صادر می شود.

مدیرعامل شرکت آسیاناما افزود: وزیر نفت نیجریه امروز با هدف بازدید از قراردادهای پتروشیمی و پالایشگاه به ایران سفر کرده و از دو شرکت تولیدکننده مخازن گازی سی ان جی در کشور از جمله قزوین بازدید کرد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار