اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

با هدف همکاری با شرکت های دانش بنیان؛ انعقاد ۸ قرارداد تولید بار اول و پژوهشی از سوی مناطق نفت خیز جنوب

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: ۸قرارداد تولید بار اول و پژوهشی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰میلیارد ریال طی سال جاری با شرکت ها و موسسات دانش بنیان داخلی امضا شد.

 به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، دکتر محمد گلستان باغ بیان داشت: از جمله این قرارداد ها (طراحی و ارزیابی میدانی سیال پایدارکننده شیل های حفاری جایگزین گل روغنی به نام تجار NACOL) و (طراحی، ساخت داخل و ارائه خدمات پلاگ متورم شونده قابل نصب و برداشت در محدوده سایزهای ۱.۶۹ تا ۳ اینچ ) می باشد.

وی افزود: (بومی سازی مواد جلوگیری کننده از هرزروی سیال حفاری و کنترل کننده هرزروی سیال حفاریLigno SealSpark Seal & Stone Seal متناسب با فرکچر سایزهای متفاوت در سازندها و سنگ مخزن مناطق نفت و گاز ایران)، (طراحی، توسعه، تحویل و پشتیبانی نرم افزار یکپارچه مهندسی بهره برداری ProMate ) و (طراحی، توسعه، تحویل و پشتیبانی نرم افزار جامع اسیدکاری AcidPro ) از دیگر قراردادهای امضاء شده است.

گلستان باغ افزود: ۳۱ پیشنهاد در حال مذاکره برای قرارداد تولید بار اول و پژوهشی در دست اجرا داریم که مجموع اعتبار مورد نیاز آنها ۸۳۳۰ میلیارد ریال است و علاوه بر آن ۱۶ بسته فراخوان و ۳ رویداد دانش بنیانی در پاییز ۱۴۰۱ برنامه ریزی شده است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار