اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان خبر داد:ارائه خدمات غیرحضوری-الکترونیک به مشترکان گاز خوزستان

شرکت گاز استان

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان از ارائه خدمات غیرحضوری – الکترونیک به مشترکان گاز طبیعی و متقاضیان در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، عبداله ابول پور مدیرعامل شرکت گاز خوزستان گفت: شرکت گاز با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حفظ سلامت کارکنان و مراجعان و با در نظر گرفتن شیوه نامه ابلاغی شرکت ملی گاز و تصمیمات ستاد ملی، مقابله با شیوع ویروس کرونا را از روز‌های ابتدایی مواجهه با این ویروس خطرناک آغاز کرده و اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را با جدّیت و دقت در دستور کار قرار داده است.

او افزود: توجه به موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی تا جای ممکن، اجرای الزام‌های کنترلی در زمینه بهداشت محیط، انجام عملیات ضد عفونی کردن ادارات و محیط‌های تردد، اختصاص تجهیزات حفاظت فردی من جمله ماسک، کنترل بهداشتی اماکن و در اختیار قرار دادن مواد ضد عفونی به مراجعان در همه ادارات تابعه شرکت گاز استان را از جمله این اقدامات بر شمرد و افزود: مراجعه کنندگان و کارکنان از جمله گروه‌هایی هستند که در معرض خطر و ریسک بالا قرار دارند و از این رو، تا حدّ توان تلاش کرده‌ایم تا حمایت‌های لازم را از این عزیزان به عمل آوریم.

ابول پور با اشاره به نصب بنر‌های هشدار در سطح ادارات شرکت بیان داشت: جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی کارکنان و مراجعان در فضای مجازی و اماکن عمومی به خصوص در سطح ادارات به همت روابط عمومی این شرکت از جمله اقدامات دیگری است که انجام داده ایم.

این مقام مسئول خودداری از مراجعه حضوری به ادارات را یکی از موثّرترین راهکار‌های موجود در پیشگیری از بیماری کرونا برشمرد و تصریح کرد: با توجه به گسترش اقدامات انجام یافته در حوزه دولت الکترونیک، از همه شهروندان خواهشمندیم در صورت ضرورت نسبت به مراجعه حضوری اقدام نمایند و در غیر این صورت از طریق سایت شرکت گاز استان خوزستان به نشانی الکترونیک: www.nigc-khgc.ir و با نصب اپلیکیشن “گاز خوزستان” از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوند.

او اظهار داشت: شماره تلفن حوادث و امداد گاز در همه شهرستان‌ها از طریق شماره تلفن ١٩۴ به صورت ٢۴ ساعته در موارد اضطراری آماده ارائه خدمت به مشترکان هستند.

ابول پور در پایان ضمن تاکید بر پیگیری درخواست‌ها به صورت غیرحضوری گفت: از مردم خوزستان تقاضا داریم جهت دریافت خدمات مذکور، از مراجعه حضوری به ادارات شرکت گاز در سطح استان خودداری کنند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار