اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

شهردار اهواز:همه باید برای رسیدن شهر اهواز به وضعیت مطلوب تلاش کنیم

شهرداری اهواز

ابراهیم نوشادی شهردار اهواز در جلسه ای که با نمایندگان دفاتر تسهیل گری مناطق محروم سطح شهر داشت گفت: علیرغم مشکلات فراوان، همکاران من در شهرداری اهواز تمام تلاش خود را در جهت رفع معضلات شهر به کار گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، وی افزود: چالش های شهر اهواز هم یک روزه بوجود نیامده اند به همین دلیل رفع آنها هم زمان بر است. اگرچه مجموعه شهرداری اهواز پای کار است  و در حال انجام وظیفه است.

نوشادی ضمن قدردانی از مسئولین دفاتر تسهیل گری در زمینه پیگیری مسائل شهروندان در مناطق محروم عنوان کرد: تلاش ما براین است که جلسات دفاتر تسهیل گری هر دوهفته یکبار برگزار شود تا در جریان کارها قرار بگیریم و هرجا مشکلی بود برای رفع آن در اسرع وقت اقدام کنیم.

شهردار اهواز ادامه داد: همه باید برای رسیدن اهواز به وضعیت مطلوب و بیرون آمدن از وضعیت فعلی و کاهش مشکلات تلاش کنیم. ما ذره ای از فعالیت خود در این راستا کوتاهی نمی کنیم و در برخی موارد نیز مسئولیتهایی که بعهده دستگاههای دیگر است را نیز انجام می دهیم.

وی در پایان ضمن یادآوری به مدیران مناطق در جهت پیگیری مسائل دفاتر تسهیل گری خاطرنشان کرد: ما در جریان مسائل و مشکلات هستیم اما گاهی کمبود امکانات روند رفع مشکلات را کند می کند.

در ادامه یکتا سواری رییس دفاتر تسهیلگری مناطق محروم گزارشی از مناطق محروم زاویه عین دو، ملاشیه، کوی علوی و حصیراباد را به صورت خلاصه به شهردار ارئه داد وسپس کارشناسان دفاتر مذکور هم به بیان مشکلات خود پرداختند.
شهردار اهواز در ادامه ضمن تنظیم صورتجلسه برای هر منطقه محروم در شهرداری دبیرخانه‌ی تشکیل داد و مقرر شد در دو هفته آینده برای پیگیری این مصوبات مجدداً جلساتی برگزار کند.
گفتنی است نوشادی پیگیری مشکلات را در تماس با مدیران مربوطه مورد بررسی قرار داد و دستوراتی را برای حل آن ها صادر کرد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار