اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

تامین پایدار مواد شیمیائی در زنجیره عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: تامین پایدار مواد شیمیائی در زنجیره عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت:

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز : حمید رضا گلپایگانی گفت: شرکت ملی حفاری مسئولیتی خطیر در تحقق برنامه های شرکت ملی نفت ایران در راستای حفظ، نگهداشت و افزایش تولید نفت و گاز دارد که این مهم جز با همیاری و تشریک مساعی شرکت های تولید کننده و تامین کننده مواد شیمیایی و همچنین سازندگان، قطعات و تجهیزات و مجموعه های دانش بنیان و مراکز علمی و پژوهشی میسر نمی گردد.

او می گوید: هیچ عملیات حفاری بدون استفاده از مواد شیمیائی امکان پذیر نیست و سیال حفاری نقش اصلی در حفر و تکمیل یک چاه دارد.

گلپایگانی گفت: فرصت مغتنمی برای شناسایی و بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب برای تداوم همکاری بلند مدت است و انتظار می رود با تبادل نظر و تعامل دو سویه زمینه تقویت همکاری ها را فراهم آورد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران می گوید: در راستای اجرای سند تحول و تحقق نقشه راه شرکت در صدد هستیم تا با مشورت و همگرایی یکدیگر در نحوه تنظیم قراردادها اصلاحاتی اعمال که علاوه بر افزایش مدت قرارداد از یکسال به پنج سال، در روند تولید و تامین به موقع مواد شیمیائی شتاب بخشی گردد.

به گفته او پرداخت به موقع صورتحساب ها و تزریق نقدینگی به شرکت ها و پیمانکاران با هدف رضایتمندی و مشتری مداری از مباحث مهم در اجرای قراردادهای جدید است.

این مقام مسئول گفت: در مقابل عمل به تعهدات در زمان مقرر و اولویت دادن به تامین به موقع نیازهای شرکت از نکاتی می باشد که مورد اهتمام ویژه قراردارد.

گلپایگانی می گوید: در قراردادهای جدید، انبارداری به عهده شرکت های تولید کننده و تامین کننده مواد است که این کار افزون بر صرفه جویی در هزینه ها ، موجب سرعت بخشیدن در حمل و نقل خواهد شد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار