اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز مطرح کرد:خدمت رسانی به شهروندان در روز‌های کرونایی از جنس برق

نیروگاه رامین

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: تولید بیش از ۹ میلیون مگاوات ساعت انرژی برق در دفتر افتخارات سال ۹۹ این نیروگاه ثبت شد.

به‌ گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: این نیروگاه توانست با تولید بیش از ۹ میلیون مگاوات ساعت انرژی برق در سال ۹۹، ضمن پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور، خدمت رسان شایسته‌ای برای مردم و صنایع به ویژه در شرایط سخت کرونایی باشد.
وی افزود:کارکنان توانمند و تلاشگر نیروگاه رامین با تکیه بر لطف خدا و تجربه و تخصص ارزشمند خود توانستند در شرایطی که کشور همچون سایر نقاط دنیا درگیر ویروس کرونا بود، با تولید پایدار انرژی برق خدمت رسان شایسته برای مردم و صنایع به ویژه مراکز درمانی باشد.
محمدی ضمن تقدیر از کادر درمان که در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند، صنعت برق را خط مقدم دیگری در این مبارزه سخت دانست و تلاش، همت و ایثار کارکنان صنعت برق به ویژه نیروگاه‌های کشور را مورد تقدیر قرار داد و اظهار داشت: دستگاه‌های خدمت رسان و مراکز حیاتی در سال گذشته تاکنون به طور مستمر و بدون تعطیلی در جهت ارائه خدمات و مبارزه با این بحران جهانی مشارکت داشتند.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز بیان کرد:ما نیز با اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی و اجتماعی و برنامه‌ریزی لازم ضمن صیانت از سلامتی کارکنان متخصص و تقویت واحد‌های تولید برق توانستیم ۹ میلیون ۱۳۰ هزار و ۱۵ مگاوات ساعت انرژی برق تولید کنیم.

وی با اشاره به تعمیرات اساسی واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۶، تعمیرات میان دوره سایر واحد‌های تولیدی و رفع محدودیت مشکلات فنی نیروگاه، ساعت کارکرد واحد نیروگاه رامین در سال ۹۹ را ۳۸ هزار و ۵۷۵ ساعت اعلام کرد.
محمدی همچنین میانگین تولید لحظه‌ای واحد‌های نیروگاه رامین در سال گذشته را ۲۳۴ مگاوات ساعت عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با اتمام پروژه تعمیرات اساسی واحد ۶ و رفع مشکلات سایر واحد‌های تولیدی بتوانیم پیش از آغاز پیک مصرف برق و گرمای طاقت فرسای تابستان، با هر ۶ واحد تولیدی بتوانیم ضمن تولید پایدار انرژی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری کشور، تابستانی توأم با آرامش را برای مردم به ارمغان آوریم.
نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و همچنین پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور ایفا می‌کند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار