اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

انجام بیش از ۱۰ هزار متر حفاری افقی و جهت‌دار در شرکت ملی حفاری ایران

چاه‌های نفت و گاز

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز جهت دار و افقی در سال ۹۹ را بیش از ۱۰ هزار متر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، علی دقایقی مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به حفاری ۱۰ هزار و ۱۸۲ متر حفاری جهت دار و افقی بر روی ۴۳ حلقه چاه‌های نفت و گاز در سال ۹۹ با تلاش متخصصان این شرکت گفت: این متراژ حفاری در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور انجام شده است.

وی انجام عملیات حفاری جهت دار و افقی را منوط به برخورداری از متخصصان مجرب و تجهیزات ویژه دانست و اظهار داشت: در مدت مذکور ۶۵۴ متر مغزه گیری نیز محقق شد که در زمینه کسب اطلاع از شرایط مخازن نفتی و گازی بسیار مهم و ضروری است.

دقایقی به بومی سازی تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری جهت دار و افقی که در نتیجه هم افزایی میان متخصصان این شرکت، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان حاصل شده اشاره و تصریح کرد: هم اکنون با دستیابی به دانش فنی و مهندسی، تعدادی از قطعات و تجهیزات اساسی در خصوص حفاری افقی و جهت دار و مغزه گیری در دست ساخت است.

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به توانمندی‌های این بخش از صنعت حفاری در ابعاد تجهیزات فنی، تخصصی، نیرو‌های کارآزموده و با تجربه، بیان داشت: این مدیریت برای پاسخگویی به موقع به درخواست‌های شرکت‌های متقاضی آمادگی کامل را دارد و در ابتدای امسال در این ارتباط درخواست‌های همکاری از سوی شرکت‌های نفتی واصل و در دستور کار قرار گرفته است.

دقایقی به بومی سازی تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری جهت دار و افقی که در نتیجه هم افزایی میان متخصصان این شرکت، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان حاصل شده اشاره و تصریح کرد: هم اکنون با دستیابی به دانش فنی و مهندسی، تعدادی از قطعات و تجهیزات اساسی در خصوص حفاری افقی و جهت دار و مغزه گیری در دست ساخت است.دقایقی به بومی سازی تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری جهت دار و افقی که در نتیجه هم افزایی میان متخصصان این شرکت، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان حاصل شده اشاره و تصریح کرد: هم اکنون با دستیابی به دانش فنی و مهندسی، تعدادی از قطعات و تجهیزات اساسی در خصوص حفاری افقی و جهت دار و مغزه گیری در دست ساخت است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار