اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

واحد‌های پشتیبانی از عملیات حفاری نقش محوری و مکمل در تحقق کارکرد دکل‌ها دارند

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: واحد‌های پشتیبانی از عملیات حفاری اعم از خدمات فنی، نگهداری و تعمیرات، سازندگی و خدماتی نقش محوری و مکمل در تحقق کارکرد دکل‌ها و تولیدی شدن به موقع چاه‌های نفت و گاز دارند.
به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز : حمید رضا گلپایگانی گفت: ارائه خدمات فنی و مهندسی به شرکت‌های متقاضی در مراحل حفاری چاه‌ها و یا تعمیر چاه‌های در حال بهره برداری که به دلائل فنی با افت فشار مواجه شده اند، در راستای حفظ، نگهداشت و افزایش تولید بسیار مهم و در واقع مکمل عملیات حفاری است.

گلپایگانی می گوید: در سند تحول سازمان به این بخش توجه ویژه شده و روز آمدی تجهیزات، تعمیرات دوره‌ای و بهره گیری از آخرین فناوری‌های نوین مورد تاکید است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: متخصصان در این مدیریت نباید به صرف ارائه درخواست از سوی شرکت‌های کارفرمایی و متقاضی نسبت به انجام خدمات اقدام نمایند بلکه می‌بایست با مشتری مداری، روزآمدن کردن تجهیزات و دانش فنی، ابداع شیوه‌های جدید در خصوص شتاب بخشی در عملیات تعمیر و تکمیل چاه‌ها و پیشنهاد کاربرد روش‌های نو به شرکت‌های بهره بردار و خواهان خدمات، نقش تاثیر گذار در افزایش تولید ایفا و موجب درآمد زایی بیشتر و حضور فعال‌تر شرکت در ارائه خدمات متنوع تخصصی گردند.

به گفته این مقام مسئول در چرخش مته، استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین الات و موتورآلات موجب پیشگیری از بروز وقفه در کار و در نتیجه تحقق برنامه‌های تعریف شده از سوی کارفرما‌ها و تحویل به موقع کار طبق برنامه می‌شود که این امر به طور مستقیم در مقبولیت شرکت، بهره وری، افزایش راندمان کار و درآمد زایی سازمان بسیار اثرگذار است.

گلپایگانی گفت: در هیئت مدیره شرکت مبحثی در حال بررسی است تا با هدف ایجاد انگیزش، رضایتمندی و قدردانی از خدمات همکاران که با همت و تلاش مضاعف، زمینه شتاب بخشی در کار و محقق نمودن به هنگام برنامه‌ها را مهیا می‌سازنند، کارانه ویژه اختصاص و به زحمات آنان ارج گذاشته شود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: کارایی شرکت در گرو همگرایی و فعالیت هماهنگ همه بخش‌ها به ویژه مدیریت خدمات است و نقش تامین و توزیع به موقع سوخت دستگاه‌های حفاری در اقصی نقاط کشور باعث جلوگیری از توقف کار و انجام امور در زمان تعیین شده و طبق برنامه‌های کارفرما می‌شود و به واقع در گردش کار و تکمیل زنجیره حفاری بسیار مهم تلقی می‌گردد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار