اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

بازدید سرزده سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از واحد‌های بهره برداری و تقویت فشار گاز مارون ۱

ابوالقاسم حبیبی پور در یکی از گرمترین روزهای سال در خوزستان و در گرمترین ساعت روز پنج شنبه ۱۶ شهریور ضمن بازدید سرزده و بدون تشریفات ،ساعاتی را در کنار کارکنان جهادگر عملیاتی در مارون یک سپری کرد و با آنها به گفتگو پرداخت.
در این ملاقات چهره به چهره و بدون واسطه با کارکنان واحد‌های بهره برداری و تقویت فشار گاز مذکور مشکلات و خواسته های آنها در یک فضای صمیمی شنیده شد و سرپرست مدیریت منابع انسانی ضمن ادای احترام به کارکنان خدوم و جهاد گر عملیاتی ، ابراز نمود که موضوعات مطرح شده با جدیت بررسی ،پیگیری و اعلام نتیجه خواهد شد.
حبیبی پور اضافه نمود که دغدغه های کارکنان برای مهندس دانشی مدیرعامل محترم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همچنین سایر مدیران کنونی شرکت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و از تمام ظرفیتها برای حل مشکلات کارکنان استفاده خواهد شد.
همانگونه که در طول این سالها کارکنان محترم صنعت نفت جهادی و متعهدانه در دوران دفاع مقدس، درشرایط سخت تحریم های ظالمانه و با توجه به مشکلات اقتصادی در کنار انقلاب خود تمام قد ایستادند، بر اینجانب و تمام مدیران عزیز تکلیف است که در کنار این سربازان نفتی باشیم و برای حل مشکلات آنها تمام تلاش خود را بکار گیریم تا ان شاء الله روز بروز شاهد فتح قله های موفقیت برای کشور عزیز اسلامی ایران توسط مجموعه ی ارزشمند صنعت نفت باشیم.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار