اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

[secondary_title]

با حضور وزیر نفت؛ اسکله صادراتی پالایشگاه بیدبلند در ماهشهر افتتاح شد

 با حضور وزیر نفت تأسیسات ، مخازن ذخیره‌سازی و اسکله پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر افتتاح شد.

امروز پنجشنبه با حضور جواد اوجی وزیر نفت، تأسیسات، مخازن ذخیره‌سازی محصولات صادراتی و اسکله مستقل پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس و خطوط لوله این مجتمع سال گذشته به بهره‌برداری رسمی رسید و از آنجا که عملیات اجرایی تاسیسات ذخیره‌سازی و اسکله شرکت به دلیل اختلافاتی، یک سال و نیم دیرتر از ساخت پالایشگاه آغاز شده بود، امروز افتتاح شد.

پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی تأسیسات ذخیره‌سازی و اسکله بیدبلند خلیج فارس از اوایل بهمن‌ماه امسال آغاز شد. اسکله این شرکت به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده است.

با بهره‌برداری از تأسیسات و مخازن ذخیره‌سازی محصولات و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس در مجیدیه بندر ماهشهر، زنجیره تولید بیدبلند خلیج فارس تکمیل خواهد شد.

سرمایه‌گذاری انجام‌شده در ساخت تاسیسات و مخازن ذخیره‌سازی و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس ۲۷۰ میلیون یورو است. این پروژه با ظرفیت صادرات سالانه ۲ میلیون تن محصولات ارزشمند پروپان، بوتان، پنتان پلاس در زمینی به مساحت ۶۴ هکتار اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایران و استاندار خوزستان در این سفر وزیر نفت را همراهی می کند.

سرمایه‌گذاری انجام‌شده در ساخت تاسیسات و مخازن ذخیره‌سازی و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس ۲۷۰ میلیون یورو است. این پروژه با ظرفیت صادرات سالانه ۲ میلیون تن محصولات ارزشمند پروپان، بوتان، پنتان پلاس در زمینی به مساحت ۶۴ هکتار اجرا شده است.دیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایران و استاندار خوزستان در این سفر وزیر نفت را همراهی می کنسرمایه‌گذاری انجام‌شده در ساخت تاسیسات و مخازن ذخیره‌سازی و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس ۲۷۰ میلیون یورو است. این پروژه با ظرفیت صادرات سالانه ۲ میلیون تن محصولات ارزشمند پروپان، بوتان، پنتان پلاس در زمینی به مساحت ۶۴ هکتار اجرا شده استمدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت پتروشیمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار