شهردار اهواز خبر داد:فاز اول پروژه اتوبان پل ششم اهواز به جاده ماهشهر بهره‌برداری می‌شود

موسی شاعری

شهردار اهواز

شهردار اهواز گفت: به‌زودی فاز اول پروژه آسفالت اتوبان اتصال‌دهنده پل ششم به سه راهی تپه و ورودی جاده ماهشهر به پایان خواهد رسید.

حالا نوبت شرکت توزیع برق است تا با نصب پایه‌ها و کابل‌کشی روشنایی این اتوبان مهم را تأمین کند.

امیدواریم بزودی و طی هفته‌های آتی شاهد افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن فاز اول و فاز سوم این پروژه باشیم. همچنین بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود و تسریع جریان عبور و مرور و کاهش ترافیک مناطق مرکزی اهواز و کوتاه کردن زمان سفرهای درون‌شهری تاثیر بی‌نظیری در رونق و آبادانی منطقه مهدیس اهواز خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز ، موسی شاعری شهردار اهواز در صفحه اجتماعی خود نوشت: آسفالت فاز یک اتوبان راهبردی اتصال‌دهنده پل ششم به سه راهی تپه و ورودی جاده ماهشهر آغاز شده و در مراحل پایانی قرار دارد.حالا نوبت شرکت توزیع برق است تا با نصب پایه‌ها و کابل‌کشی روشنایی این اتوبان مهم را تأمین کند.امیدواریم بزودی و طی هفته‌های آتی شاهد افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن فاز اول و فاز سوم این پروژه باشیم. همچنین بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود و تسریع جریان عبور و مرور و کاهش ترافیک مناطق مرکزی اهواز و کوتاه کردن زمان سفرهای درون‌شهری تاثیر بی‌نظیری در رونق و آبادانی منطقه مهدیس اهواز خواهد داشت.همچنین بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود و تسریع جریان عبور و مرور و کاهش ترافیک مناطق مرکزی اهواز و کوتاه کردن زمان سفرهای درون‌شهری تاثیر بی‌نظیری در رونق و آبادانی منطقه مهدیس اهواز خواهد داشت.همچنین بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود و تسریع جریان عبور و مرور و کاهش ترافیک مناطق مرکزی اهواز و کوتاه کردن زمان سفرهای درون‌شهری تاثیر بی‌نظیری در رونق و آبادانی منطقه مهدیس اهواز خواهد داشت.